درباره شرکت ایران پایپ:

کارخانجات گروه صنعتی بیست بسپار اسپادانا با هدف ایجاد اشتغال برای جوانان و تولید محصولات باکیفیت داخلی از سال 1385 آغاز نمود.

پس از توفیق و ایجاد سبد متنوعی از محصولات پلیمری تک لایه، در اوایل سال 1394 حرکت نوینی را در ضمینه تولید لوله های 5 لایه با برند تجاری ایران پایپ آغاز نمود که پس از آن در اواخر سال 1394 اقدام به تولید اتصالات برنجی کوپلی و پرسی با برند VRP نمود و بعد از مدت زمان کوتاهی به تولید انبوه رسید که مانند گذشته با حفظ کیفیت برتر تولیدات ، رعایت حقوق مصرف کنندگان ، داشتن استاندارد ها ، گواهینامه ها و تاییدیه های کیفیت بین المللی ، ما را به یکی از برترین تولیدکنندگان در زمینه این محصولات نیز تبدیل نمود.

لوله های 5 لایه ایران پایپ:

1. لایه های پلیمری: پلیمر مصرفی در لوله های 5 لایه، نوع خاصی از پلی اتیلن(پکس)میباشد که از خواص منحصر به فرد آن می توان به مقاومت در برابر خوردگی، رسوب و تحمل دمای بالا اشاره کرد.

2. لایه های چسب: چسب مصرفی در لوله ها از بهترین نمونه چسب موجود در این صنعت می باشد و نقش اساسی در ایجاد یکپارچگی، تلفیق و مقاومت هر چه بیشتر لوله ها ایفا میکند و نقش بسیاری در کنترل انبساط طولی لوله ها دارد.

3. لایه آلومینیوم: آلومینیومی که در تولید لوله ها استفاده می شود از آلیاژ 8111-8011 و دارای حداکثر ضخامت موجود در جدول استاندارد می باشد.لازم به ذکر است که در صورت وجود هر گونه چربی احتمالی بر روی فویل های آلومینیوم از مواد خاصی برای شستشوی آنها استفاده میگردد که سبب ایجاد جوشی بسیار پایدارتر(جوش اولتراسونیک) و در نتیجه تولید لوله ای با کیفیت تر میگردد.

حداقل فشار مجاز گسیختگی برای لوله های پنج لایه در سایز 16 ، 20 ، 25 و 32 طبق استاندارد به ترتیب 60 ، 50 ، 40 و 40 بار است.

اتصالات 5 لایه VRP:

در ادامه روند رو به رشد خود اقدام به تولید انواع اتصالات 5 لایه نموده ایم که برای این تولیدات از شمش برنج با میزان مس 58% که قابلیت فرم پذیری جهت تولید را دارد، استفاده می گردد. این اتصالات با دارا بودن اورینگ های با کیفیت، دوام و آب بندی کاملی را در شرایط سخت و مدت زمان طولانی فراهم میگردد.

مشخصات فنی اتصالات 5 لایه VRP:

 

فهرست
× ارتباط با ما