شرکت ایزی پایپ

تولید ایران با کلاس کیفیت جهانی !

درباره شرکت ایزی پایپ:

شروع فعالیت اقتصادی و تولیدی مدیران گروه ایزی پایپ ، به اوایل دهه 70 برمیگردد ، که با به اشتراک گذاشتن تجربیات در زمینه فروش و تولید و کشف خلاء های موجود و نیاز بازار ، منتج به ثبت شرکت بازرگانی ایزی پایپ در سال 1390 گردید . 

محوریت کار این شرکت بازرگانی ، واردات و عرضه محصولات 5 لایه برنامه ریزی شده بود و این روند تا اواخره سال 1392 ادامه داشت که با تصمیم گیری به هنگام و پیش بینی مطالعه شده هییت مدیره ، تولید داخلی و عدم وابستگی به واردات در دستور کار قرار گرفت . پس از سال ها تلاش بی وقفه ، نتیجه آن را که همانا اعتباره کسب شده است را ، در قال محصولات با کیفیت با برند تجاری ایزی پایپ تقدیمتان می کنیم.

هم اکنون با در اختیار داشتن سبد کالایی کامل از انواع لوله های 5 لایه و انواع اتصالات کوپلی ، پرسی و کلمپی و با به کارگیره 250 نیرو ی جوان با میانگین سنی زیر 25 سال با تولید روزانه بیش از 80 کیلومتر  انواع لوله و 30 هزار قطعه از انواع اتصالات ، مسیر رشد و توسعه را طی می نماییم وعلاوه بر سهم بازار در داخل کشور در زمینه صادرات محصولات خود به دیگر کشور ها نیز قدم های مثبتی برداشته شده است.

به پاس اعتماد شما به برند ایزی پایپ این اطمینان را می دهیم که سبد کالایی در اختیارتان قرار دهیم که آرامش و آسایش را به همراه داشته باشد و همواره لذت نصب آسان محصولات را به خوبی تجربه نمایید.

افتخاری است برای ما که همواره با ما همراه باشید.

دست به دست هم ، به توان ایزی پایپ

در سال 99 طی هماهنگی های انجام شده از طرف فروشگاه سلطانیان با شرکت در چندین پارت برترین مجری های استان البرز از کارخانه بازدید کردند و ضمن آشنایی با کیقیت اجناس و توان تولیدی شرکت ، از خط تولید و نحوه ی تولید اجناس بازدید صورت پذیرفت که بسیار مورد توجه دوستان و همراهان اهل فن قرار گرفت.

 

استاندارد ها و گواهی نامه های شرکت ایزی پایپ:

برای ارتباط با کارشناسان فروش می توانید اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید از پست های مرتبط ما در اینستاگرام دیدن فرمایید.

 

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟