شرکت تولیدی و صنعتی کلار پویا

 

دوش توکار کلار با طراحی منحصر به فرد

درباره شرکت کلار :

شرکت کلار یک برند ایرانی است که با نام تجاری کلار پویا شناخته میشود که فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات اهرمی بهداشتی از سال 1382 آغاز نمود این شرکت در سال 1383 موفق به پیاده سازی نظام مدریت کیفیت و دریافت گواهینامه iso 9001-2008 گردید ، همچنین در سال 1384 موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران گردید.

کیفیت ساخت :

بی شک میتوان اذعان نمود که شیرآلات کلار با کیفیت ساخت بسیار بالایی تولید میشود که می توان به کاتریج اتریشی KEROX و پرلاتور با کیفیت اروپایی و همچنین آب کاری با کیفیت چند مرحله ای در شیرهای کروم و رنگ های الکترو استاتیکی در شیرآلات رنگی ( سفید و طلایی ) میتوان اشاره کرد .

ضمن اینکه به این نکته باید اشاره کرد که شیرآلات کلار برای ساخت شیرها از شمش برنج استفاده میکند به این صورت که با دستگاه های تراشکاری شمش برنج را تراشکاری میکند و مدل مورد نظر را تولید میکنند که عملا این معقوله از وزن شیرآلات کاملا مشهود و قابل مشاهده است که متاسفانه این امر غالبا به صورت ریخته گری در بعضی از برند های دیگر تولید میشود یعنی اینکه به جای شمش از قالب استفاده میکنند و آلاژ شیر را درون قالب ریخته گری میکنند که درباره ی مضرات آن در پستی جداگانه توضیح خواهیم داد.

شیرآلات توکار کلار :

کلار تولید کننده شیرآلات توکار با طراحی و کیفیتی خاص

شیرآلات توکار دارای مزایای فنی و کیفی فراوانی نسبت به شیرآلات معمولی تر می باشند. بطوریکه بواسطه قرار گرفتن در داخل دیوار از یک محافظ امن و مطمئن برخوردار شده و از آسیب های احتمالی به دور می باشند. این شیرها با کارآیی بیشتر نسبت به شیرآلات نسل کلاسیک اهرمی رضایتمندی بهتری به کاربر ارائه می دهند ، در ضمن با توجه به خصوصیات ذاتی این محصول نسبت به شیرآلات کلاسیک اهرمی فضایی بسیار زیبا و متفاوت را در سرویس های حمام و … بهداشتی ایجاد می نماید.شرکت تولیدی و صنعتی کلارپویا اقدام به تولید شیرآلات توکار می نماید.

همچنین کاتریج شیرآلات توکار کلار از برند اتریشی KEROX بوده و فوق العاده از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که یک ویدیو تست کارگاهی از بستن کاتریج بر روی بدنه ی شیرآلات توکار تهیه شده است که در زیر قرار داده ایم.

https://www.aparat.com/v/Xk62Z

بدنه دوش توکار کلار بدنه دوش توکار فلت کلار لوازم دوش توکار فلور کلار دوش توکار کلار تیپ 1 دوش توکار کلار دوش توکار کلار دوش توکار فلور کلار

استاندارد ها و گواهی نامه های شرکت کلار:

برای ارتباط با کارشناسان فروش می توانید اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید از پست های مرتبط ما در اینستاگرام دیدن فرمایید.

فهرست
× ارتباط با ما