ایمن آب

درباره شرکت ایمن آب:

مجموعه تولیدی ایمن آب در شهر زیبا و تاریخی اصفهان قرار دارد؛ و از سال 1372 تولید محصولات بهداشتی ساختمانی را با عرضه جا مایعفام آ زرغاز؛ و در ادامه روند توسعه طی ده های 70، 80 و 90سایر محصولات کاهنده مصرف آب ،  جا دستمال کاغذی ،  سطل پدالی، برس و فلاش تانک را با برندهای زرفام، آبسو و ایمن آب ارائه نموده.

از جمله افتخارات این شرکت میتوان از طراحی پمپ جا مایع، ابداع فلاش تانک های دو حالته ( کششی و فشاری ) و طراحی و تولید اولین فلوتر دیافراگمی ایرانی نام برد. در این راستا واحد تحقیق و توسعه شرکت شناخت نیاز مصرف کنندگان عزیز؛ و پاسخگویی به این نیازها را، سرلوحه امور خود قرار داده است.

هدف این مجموعه ؛ ارایه محصولاتی ماندگار و با کیفیت و در نهایت جلب رضایت روز افزون خریداران محترم و نیز ارائه راهکارهای نو به منظور اجرای الگوی مصرف بهینه در شرایط ذیق جاری می باشد.

از این روگروه طراحی تولیدی ایمن آب، همواره از بهترین مواد اولیه و به روز ترین تکنیک های ساخت پیشرو بهره گیری می نماید.

شرکت ایمن آب ضمن تعهد و تبعیت از الزامات قانونی در زمینه های کیفیت ، ایمنی و بهداشت حرفه ای و محیط زیست همچنین به منظور حرکت به سمت سازمانی پیشرو و متعالی در سطح جهان، دستیابی به اهداف کلان زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرارداده است:

  • افزایش رضایت مشتریان و توجه به نیازهای سایر طرف های ذینفع.
  • حضور موفق در بازارهای داخلی و بین المللی و افزایش سهم بازار.
  • افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها.
  • جلوگیری از مصرف بی رویه منابع تجدید ناپذیر، کاهش اثرات زیست محیطی و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی.
  • بهبود روشهای کنترل خطرات و پیشگیری از مصدومیت و بیماری های ناشی از فعالیت های سازمان.
  • توانمندسازی نیرو انسانی با افزایش دانش و انگیزه آنان.

تحقیق و توسعه

گروه طراحی و تولیدی ایمن آب به عنوان تولید کننده ای طراحی محور و پیشرو در زمینه ی طراحی و تولید محصولات بهداشتی در بازار این محصول شناخته شده است. در این جهت با بهینه سازی روش های تولید سنتی به ساختار مکانیزه و در راستای ارائه محصولات با بهبود شرایط کاربری و مطابق روز در ایران و جهان همواره واحد تحقیق و توسعه این سازمان با تیم طراحی مهندسی فعال و پویا در حال رشد و شکوفایی می باشد.

در این راستا واحد تحقیق و توسعه شرکت ایمن آب شامل بخش های ذیل می باشد:

  • ازمایشگاه
  • واحد طراحی
  • واحد فنی و مهندسی

فلاش تانک توکار ایمن آب(کلیک) حاصل تلاش بیست هزار ساعته واحد تحقیق و توسعه شرکت ایمن آب هست. قطعات بکار گرفته شده در این محصول از بهترین متریال فنی مهندسی شده تولید میگردد.

 

بررسی و آنباکس فلاش تانک توکار ایمن آب توسط مجموعه سلطانیان

https://www.aparat.com/v/fCGYy

آموزش نصب فلاش توکار زمینی

https://aparat.com/v/6pVmd

آموزش نصب فلاش تانک توکار وال هنگ

 

فهرست
× ارتباط با ما