شرکت بیست بسپار اسپادانا

شرکت بیست بسپار:

 

کارخانه بیست بسپار اسپادانا ،فعالیت خود را از سال 1385 در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه اصفهان آغاز نمود.

این شرکت با استفاده از ماشین آلات مدرن و پیش رفته ، مواد اولیه ای با کیفیت بسیار بالا و همچنین بهره گیری از آزمایشگاهی با تجهیزات به روز و همکاری مهندسان ، متخصصان و پرسنل مجرب و کارآمد ، پس ازگذشت اندکی زمانی به عنوان یکی از بهترین و مطرح ترین تولید کنندگان ، در صنعت ساختمان و تاسیسات کشور شناخته شده است.

این افتخار ماست که به عنوان یک برند برتر در بسیاری از پروژه های اجرایی کشور و صادرات به کشورهای مختلف ، حضوری مستمر و درخشان داشته ایم.

اعتقاد راسخ داریم که اولین یا چندمین بودن در یک صنعت ، اهمیتی بسیار کمتر از برترین بودن دارد. ما مختخریم که برترین هستیم

شرکت بیست بسپار تولید کننده لوله و اتصالات پلی پروپیلن

لوله های پلیمری بیست بسپار و مشخصات فنی:

لوله های پلیمری تک لایه بیست بسپار از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود ، تولید گردیده و در آن ها از مستربچی که پایه پلیمری آن گرید مصرفی،برای لوله ها می باشد،استفاده میگردد و همچنین لوله ها با حداکثر ضخامت جدول استاندارد تولید میشوند که این 3 مورد باعث افزایش استقامت لوله های بیست بسپار نسبت به لوله های تولید شده توسط سایر شرکت ها می شود.

 

اتصالات پلیمری بیست بسپار:

تعدادی از اتصالات پلیمری ، شامل مهره های برنجی می باشند ، که این مهره ها نیز نقش مهمی در کیفیت اتصالات یکسرفلز و یکسر مغزی ایفا میکنند.

شرکت بیست بسپار حساسیت بسیار زیادی در طراحی دقیق این قطعات برنجی انجام داده ، طراحی منحصر به فرد و استفاده از شمش مرغوب با آلیاژ مطلوب از یک طرف و انجام پروسه آبکاری به وسیله فلزی مقاوم،براق و نسبتا کم یاب (که باعث می شود مهره های برنجی در مقابل خوردگی و سایش مقاوم تر وسختی آن ها بیشتر شود و همچنین خواص ضد اصطکاکی پیدا کرده ) از سوی دیگر،نه تنها تمام مشکلات این نوع از اتصالات که در تولید بقیه شرکت ها وجود دارد کاملا برطرف کرده بلکه اتصالات یکسر فلز تولید شده این شرکت ، کیفیتی فراتر از حد تصور را دارد

 

اتصالات پلیمری و فلزی بیست بسپار اتصالات پلیمری بیست بسپار اتصالات پلیمری و شیرفلکه بیست بسپار اتصالات پلیمری بیست بسپار

درویدیو پایین یک نمونه اجرای جکوزی با لوله های بیست بسپار را برای شما قرار داده ایم

 

چرا باید از لوله واتصالات تک لایه بیست بسپار استفاده کنیم:

  • زیرا مواد پلیمری قابل اکسید شدن نیستند ، پس این محصولات زنگ نمیزنند،نمیپوسند و از طول عمر بسیار بالایی ( به طور معمول 50 سال ) برخوردار است.
  • زیرا داخل لوله های بیست بسپار بسیار صیقلی است و در نتیجه رسوب نمیگیرد و افت فشار به همراه نخواهد داشت.
  • زیرا لوله های بیست بسپار قابلیت تحمل فشار و حرارت بالا را دارند ، پس قابل استفاده در سیستم های گرمایشی ( شوفاژ نیز می باشند)
  • زیرا ماهیت پلیمر محصولات تک لایه بیست بسپار قابل ترکیب با اسید ها و قلیاها نمی باشد،پس مناسب جهت انتقال مواد شیمیایی است.
  • زیرا محصولات بیست بسپار دارای OPACITY (ماتی یاهمان میزان عبور نور) بسیار پایین می باشد،در نتیجه درون آن ها جلبک نمیزند،طعم و بوی آب تغیر نخواهد کرد و کاملا مناسب آب آشامیدنی می باشد.

 

استاندارد ها و گواهی نامه های شرکت بیست بسپار:

برای ارتباط با کارشناسان فروش می توانید اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید از پست های مرتبط ما در اینستاگرام دیدن فرمایید.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟